Artık Yazı Önerebilirsiniz !

18:50
Arkadaşlar düşündümki sizde bana yazılarını gönderseniz veya bana makale yazmam için önerilerde bulunsanız nasıl olur ? Bende bu sorumun cevabını almak için siteme yazı öner bölümünü açtım.

Peki bu bölümde neler yapabilirsiniz ?

Yazı Öner bölümündeki formda gerekli bilgileri doldurmanız ve ne yapmak istediğinizi mesajınızın konusu sekmesinin altındaki seçeneklerden seçerek bana bildirmeniz.

abdullah darçın

Eğer bana yazmam içim makale konusu önerecekseniz ''Öneri Makale Konusu'' seçeneğini, siz bana kendi yazdığınız makalenizi göndermek istiyorsanız ''Makalemi Paylaşmak İstiyorum'' seçeneğini seçin.

Yazı Yollayacaksanız Dikkat Etmeniz Gerekenler !

Siz kendi yazınızı yollayacaksanız yazınızda hiçbir alıntı, yazım yanlışı ve yanlış bilgiler olmamasına özen gösterin. Yazılarınız bana ulaştığında gerekli kontrolleri yapıp sitemde bunları paylaşacağım. Eğer paylaşmaz isem nedeniyle birlikte siz geri dönüş yaparım.

''Benim Yazımı Kendi Adına Paylaşırsan ? ''

Kesinlikle öyle bir düşünce içinde değilim. Yazıya başlarken ve sonunda mutlaka sizin isminizide paylaşırım. Zaten böyle birşey yapmayı gerektirecek bir nedenim yoktur. Örnek vermek gerekirse ; makalenin sonunda ''Bu yazı Abdullah Darçın adlı kişiye aittir.'' yazını görebilirsiniz.

Yazı Öner Seçeneğine Nasıl Ulaşabilirim ?

Anasayfanın sağ üst köşesinde bulunan ''Yazı Öner'' seçeneğinden veya http://www.abdullahdarcin.com/p/yaz-oner.html bu linkten ulaşabilirsiniz.

17 / 02 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »