Ben Kimim ?

01:31
abdullah darçın

Hakkımda

abdullahdarcin.com'un kurucusu ve yazarıyım. abdullahdarcin.blospot.com benim kişisel blogumdur. 2 Temmuz 1997'de İstanbul Bakırköy'de dünya'ya geldim. Çok duygusal bir yapıya sahibim. Çok fazla takıntı yapar ve kolay üzülürüm. Burcumun özelliklerini taşıyorum sanırım. Bir insanı kırmayı hiç sevmem. İstemsiz kırdıysam gönlünü almak için elimden gelen herşeyi yaparım. Din, dil, ırk ayrımından nefret ederim. Sinirli bir yapıya sahip biriyim. En ufak bir olaya aşırı tepki gösteririm. Tabi bu yüzden baya zararla oturduğum olmuştur. Öfkeyle kalkan zararla oturur atasözündeki gibi.

Eğitimim

İlkokulumu İstanbul'un Güneşli semtindeki Üsküp İlköğretim okulunda tamamladım. Şuan ise Küçükçekmece Halkalı'daki Orhan Cemal Fersoy Anadolu Lisesin'de okuyorum, kısmetse bu yıl mezun olacağım ( Şuanki tarih : 08/02/2015 ). Belli olduğu üzere üniversite adayıyım. Elimden geldiğince üniversite sınavına hazırlanıyorum. Üniversite sınavına sayısal bölümünden giriş yapacağım. Üniversite için ilk hedefim yazılım mühendisliği. Eğer yazılım mühendisliği hedefimi tutturamazsam. Makine mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik - elektronik mühendisliği hedefimin arasında var.

Hobilerim

Hobilerim müzik dinlemek, bilgisayarla aşk yaşamak, seyahat etmek diyebilirm. Bilgisayarla aşk yaşamak kavramını şöyle açıklayayım. Bilgisayar benim hayatım gibi ayrı kalamıyoruz birbirimizden. Tabi kodlarlada oynamayı severim birkaç tane site tasarımım oldu. Ücretli açtığım siteler var. Buna en basitinden http://bigpiyemsijeans.com/ adresini referans olarak gösterebilirim. Tabi bu site ilk zamanlarımın sitesi daha acemiyim. Teması ücretsiz temalardan. Site yönetim panelini wordpress kurdum. Şuan yöneticisi olduğun teknoloji blogum var adresi teknomoment.blogspot.com . Müzik zevkim ise daha çok rock ve metal tarzı. Türkçe şarkı çok nadir dinlerim. Çoğunluk yabancı. En sevdiğim gruplar AC/DC, Pink Floyd, Led Zeppelin olarak sıralayabilirim. Türkçe şarkılar olarak Pinhani, MFÖ, Feridun Düzağaç, Duman olarak sıralayabilirim.

Hedefim

Hedefim yukarıda belirttiğim gibi yazılım mühendisliği. Bu bölümün dezavantajı kendini geliştiremezsen bir hiçsin. Tabi benim kendime güvenim sonsuz. İnanıyorum ki kendimi geliştirmek için elimden gelen herşeyi yaparım. İleride zengin bir iş adamı olup. Güzel ve mutlu bir aile kurmayı hedefledim. Kim zengin olmak istemez ki ! Tabi ki de önce sağlık...

Benimle ilgili bilgileri okuduğunuz için teşekkür ederim. Mutluca kalın. !

08 / 02 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »