Tebrikler Beşiktaş !

14:06
beşiktaş
Dün akşam oynanan Liverpool - Beşiktaş karşılaşmasının galibi olan Beşiktaş'ı tebrik ederim. Hayatımın en mutlu ve heyecanlı günlerinden birini yaşadım. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan kötü bir yenilgiden sonra bu onlara cevabımız oldu.

8 - 0'lık yenilgi her ne kadar üzücü olsada bir Beşiktaş taraftarı olarak hiçbir zaman Beşiktaş'a sırtımı dönmedim. İyi ve kötü günde her zaman Beşiktaş'ı savundum ve savumaya devam edeceğim. Aldığımız galibiyet sadece ülkemizde değil tüm dünyada konuşuldu. Herkesin gözdesi olan Liverpool dün akşam karşımızda etkili olamadı. Takımımızdaki genç, tecrübeli oyuncular sayesinde bu zorlu maçın üstesinden geldik. Tabi bu maç tüm Beşiktaş taraftarı için çok önemliydi. Öcümüzü almanın sırasıydı. Aldıkda... Oyuncuların yaptıkları açıklamalarında bile kendileri belirtti. Öc almanın sırasıydı. Stadın full olması ve takımımıza verilen destek ile bu maçı kazandık. Rakip takımın oyuncuları taraftarımıza hayranlıkla bakıyorlardı. Veli Kavlak'ın bir açıklaması şöyleydi : '' Yanlış görmediysem karşı takımın taraftarları bizim taraftarları çekiyorlardı. ''. Anlaşılan Beşiktaş taraftarı harika bir taraftar...

Tüm Beşiktaş severleri kutlarım. En önemli etkenlerden biri olan Slaven Bilic'e ve oyunculara teşekkürü borç bilmemiz lazım.

27 / 02 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »