2015 YGS Sonuçları Açıklandı !

18:57
ygs 2015 sonuçları

Merhaba arkadaşlar. Bugün herkesin heyecanla beklediği 2015 YGS sonuçları açıklandı. ÖSYM saat tam 13:00'da sonuçları kendi sitesinden yayınladı. Okuldan geldiğim gibi bu açıklamayla karşılaşmak beni çok heyecanlandırdı. Sınav sonucum beklediğimden biraz düşük geldi. Yapmadığım kadar hata yapmışım. Aslında bu sınavı pek düşünmüyordum. Benim için en önemli sınav LYS. Çünkü herşey orada belli olacak.

Hedefim yazılım mühendisliği olduğu için baya bir çalışmam gerek. Bu sınavı atlatmam azda olsa bir rahatlatma hazzı verdi tabikide. Dediğim gibi benim için en önemli sınav LYS. Artık şu üç ayda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Umarım sonuçlar sizlerinde beklediği gibidir. Kimseyi hayal kırıklığına uğratmamıştır. Bazı kişiler 180 barajını geçememiş olsalarda '' ben yapamayacağım '' değilde '' şansımı seneye deneyeceğim, bu sene daha fazla çalışmam gerek '' cümlesini kurmak en doğrusu. Her insan hata yapabilir.

Kısacası sonuçlar umarım herkes için istediği gibidir. Umarımda herkes istediği üniversite hayallerini gerçekleştirebilir.

19 / 03 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »