HTML ve CSS için Kitap '' HTML 5 & CSS 3 ''

13:43
Merhaba arkadaşlar sizlere bugün yazılımın temeli olan html ve css konulu kitaptan bahsedeceğim. Fahrettin ERDİNÇ'e ait olan bu kitap gerçekten güzel bir şekilde hazırlanmış. Kitap temelden alıyor yani hiçbir konuda bilgisi olmayanlar için biraz bilginiz var ise daha üst düzey kitabları öneririm. Fazla uzatmadan kitabtan ve yazarından bahsedeyim.

Fahrettin Erdinç Kimdir ? 

1972 yılında Yunanistan'ın İskeçe ilinde doğmuş. 1985 yılında Türkiye'ye göç etmiş. 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği'nde okumaya başlamış ve aynı yıl proglamlama ile tanışmış. Okulda C, Mikroişlemci ve PIC mikro denetleyici programlama öğrenmiş.

Kitabın İçeriğinde Neler Var ?

Yeni başlayanlar için hazırlanan bu kitabın amacı HTML ve CSS öğrenmek isteyenlerin okuması gereken bir kitap. Web tasarımına yeni başlayanların zorlandığı bazı konularda kodları örneklerle gösterilerek daha anlaşılır hale gelmiştir. Dediğim gibi kitap başlangıç ve orta düzey bir kitaptır.

27 / 03 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »

2 yorum

yorum Yaz
Webte Hayat
Site Sahibi
29 Mart 2015 21:32 Yorumu Sil

kitabı aldım fakat pek beğenmedim ne yeni başlayanlara tam öğretiyor nede gelişmiş olan kişiyi daha geliştiriyor güzel fakat biraz yarım yamalak.

Yanıtla
avatar
Abdullah Darçın
Site Sahibi
29 Mart 2015 22:20 Yorumu Sil

Ben okudum yani tamamını okumadım fakat ilk sayfalar beni tatmin etti açıkcası. Yerinde gibi geldi. Tabi bazı şeyler yarım kalmış inkar edemem ama piyasadaki en ideal kitap diyebilirim. :) Yorumun ve görüşün için teşekkür ederim. :)

Yanıtla
avatar