Telefonumda Sıkça Kullandığım Uygulamalar

00:06
telefon,mobil,cihaz,samsung,


Arkadaşlar bugün size telefonumda kullandığım birkaç uygulama hakkında bilgi vermek istiyorum. Günümüzde android veya ios telefon kullanmayan kişi sayısı çok az kaldı. Android telefonda olan uygulamalar İos'ta oluyor genellikle.

1 - Shazam

Herkesçe bilinen bir uygulama olmasıyla birlikte çok işe yarayan bir uygulama bana göre. Ne işe yarar peki ? Şöyle anlatayım arkadaşlarınızla bir mekanda oturuyorsunuz  ve oturduğunuz mekanda bir şarkı çalıyor. Tabiki sizde bu şarkıyı beğendiniz ama ismini bilmiyorsunuz. Anında programı açıp şarkıyı programa dinlerin. Ve mutlu son. Şarkının ismi karşınızda.

2 - Keepsafe

Arkadaşlar bu uygulamada sizin özel dosyalarınızı saklamaya yarıyor. Size ait yani kimsenin görmesini istemediğiniz resimleri veya videoları bu uygulamanın içine atıyorsunuz ve kimse göremiyor. Uygulamaya şifreyle giriş yapabiliyorsunuz.

3 - Blogaway

Adı üstünde bir uygulama. Yani bir blog sahibisiniz ve bilgisayar olmadığı ortamlarda cep telefonunuz ile kolaylıkla blogunuzda makale paylasabiliyorsunuz. Şuanda benim yaptığım gibi. Bu makaleyi Blogaway uygulamasıyla yazıyorum. Oldukça kolay bir uygulama. Sizde bir blog yazarıysanız öneririm. 

4 - gStrings

Eğer gitar çalıyorsanız  ve gitarınızın akorları bozulmuş. Hemen çıkarın telefonunuzu, açın uygulamayı anında akort  edin. Oldukça kolay ve hızlı bir uygulama. Herkese tavsiye ederim.

5 - Real Drum

Bateri uygulamasıdır. En iyi uygulama diyebilirim. Gitar çalarken yanınızda bir bateristin olmasını istersiniz illaki. Buna azda olsa bir çözüm olabilir bu uygulama. İçindeki hazır ritimleri seçip oynatın. Aynı anda sizde gitarınızı çalın.E peki bizde çalamıyormuyuz? Elbette çalabiliyorsunuz. Siz çalın arkadaşınız size eşlik etsin. Havanızı  atın.

6 - Learn Piano

Bu uygulamada Real Drum gibi bi uygulama. Sadece bateri değilde piyano. Müzikte piyano olmazsa olmazlardan biridir bazı kişilere göre. Bu uygulamada ister siz çalın ister bırakın o çalsın siz dinleyin. Hazır ritimlerini açın gitarınızla veya diger muzik aletinizle eşlik edin.

06 / 03 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »