Turkcell Kullanmak için Nedenler

20:44
turkcell

Merhaba arkadaşlar. Günümüzün en büyük sorunlarından biri telefonumuzda hangi mobil servisi kullanacağımızdır. Herkes en ucuzu ve en kaliteli olanını seçmek ister. Avea, Vodafone, Turkcell tarzı servisler hep rekabet içindedir. Reklamları olsun, verdiği imkanlar ve benzeri şeyler.

Benim tercihim Turkcell

Ben servis olarak Turkcell'i kullanıyorum.Peki neden Turkcell'i kullanıyorum ? Çünkü kaliteli bir hizmet sunuyor. Evet ürünleri, hizmetleri biraz pahalı ama kaliteli. Hem çekme gücü olsun hemde internetindeki hız diğer servis sağlayıcılarına göre daha hızlı.

Bu tespitleri nasıl yaptım ?

Ailemdeki kişiler ve etrafımda bulunan insanlar sayesinde. Ailemde hem Avea hemde Vodafone servisini kullananlar var. Bende Turkcell. Yani üç servis sağlayıcısınıda tanımam mümkün.

Harika indirim ve seçenekler sunuyorlar

Tabikide Avea, Vodafone, Turkcell başka servisi kullanan insanları kendi bünyesine katmak için harika seçenekler sunuyorlar. Hem ucuz şekilde hemde ideal düzeyde. Yani, ortalama olarak ay içinde yetecek internet, mesajlaşma hakkı ve konuşma dakikaları tarzı seçenekleri mükemmel. Dediğim gibi hepsi şuan rekabet içindeler.

Son söyleyeceğim şudur. Eğer kaliteli bir hizmet, hızlı bir internet istiyorsanız Turkcell'i öneririm. Bu dediklerimden şu anlaşılmasın. Avea, Vodafone tarzı servis sağlayıcı markalara laf atmıyorum. Sadece kendi görüşlerimi size sunarak sizleride bilgilendirmek istiyorum.

08 / 03 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »