Wmaracı Kişisel Blog Dizinine Katıldım !

21:43
blogger

Merhaba arkadaşlar wmaraci.com'un yapmış olduğu bir etkinlik olan kişisel blog dizinine katıldım. Her pazar seçerek alınan sitelere referans olmak amaçlı yapılan bir etkinlik bu. Dizine şuan sadece kişisel blogları kabul etmekteler. Dizine başvuruyu sitenin yetkililerine özel mesaj yoluyla yapabiliyorsunuz. Tekrar hatırlatayım. Site seçim sonuçları her pazar günü yapılmakta. Şuan sadece 8 kişinin seçildiği dizin etkinliğine sizinde katılmanızı tavsiye ederim. En azından referans olur.

Ayrıca wmaraci.com'un yapmış olduğu referans bannerlarını sitenize koyarak site takipçileriniz tarafından hoşnut karşılanabilirsiniz.

Kişisel Blog Dizi'ne başvurmak için tıklayın : Tıkla.

30 / 03 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »

2 yorum

yorum Yaz
sesli chat
Site Sahibi
8 Mayıs 2015 14:11 Yorumu Sil

wmaracı formu gerçekden üyelik konusunda çok sıkıntılı birtürlü olamadım üye ama süper bir form sitesi trebnrik ederiz kurucusunu ve yöneticilerini ayreten yazınız çok güzel ve uyumlu olmuş sizlerinde başarılarını diliyorum.

Yanıtla
avatar
Abdullah Darçın
Site Sahibi
8 Mayıs 2015 20:26 Yorumu Sil

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Üyelik konusunda site kurucuları tarafından bir değerlendirme ile onaylandığında sitede dolaşım yapabiliyorsunuz. wmaraci.com gerçekten de hoş bir site. Gerekli bilgiler veya yaşadığım sorunların cevabını alabiliyorum. :)

Yanıtla
avatar