Kafamı Dağıtmak İstediğimde Ne Yaparım ?

14:36
darçın

Arkadaşlar herkes kafasını dağıtmak için yaptığı bir eylem vardır. Bazıları kitap okur, müzik dinler, puzzle yapar, oyun oynar, spor yapar. Bunları türetebiliriz. Herkesin zevki farklı..

Ben kafamı dağıtmak için müzik dinler oyun oynarım. Üzgün olduğumda veya mutlu olduğumda fark etmez mutlaka müziksiz yapamam. Müzik tarzımdan bahsedeyim. Müzik tarzım rock metal tarzı. Ağırlık olarak rock. Tabi farklı bir türde var : ''Rap''. Rap sanatçısı olarakta sadece Eminem dinlerim. Türkçe müzik pek dinlemem. Birkaç grup hariç tabi. Daha çok AC/DC, Metallica, Amon Amarth, Guns N' Roses ve tarzı gruplar.

Bunların yanında bilgisayarda site işleriyle uğraşmakta kafa dağıtmada kullandığım yöntem. Bilgisayarda birşeyle uğraştığımda çok ama çok mutlu hissediyorum kendimi. Photoshop, HTML tarzı şeylerle uğraşmak aşırı derecede hoşuma gidiyor. Bu yüzden yazılım mühendisliğini hedefliyorum.

Kısacası sizde kendinize en uygun olan yöntemleri seçin ve uğraşın. Bu arada size tavsiye edeceğim bu birkaç şarkıyı dinleyin. Umarım hoşunuza gider.


14 / 04 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »

2 yorum

yorum Yaz
ibrahim okur
Site Sahibi
27 Mayıs 2015 08:56 Yorumu Sil

benim başvurduğum tek yöntem güzel bir film seçip izlemek. Bir arada tenise merak salmıştım. aktivite şart

Yanıtla
avatar
Abdullah Darçın
Site Sahibi
28 Mayıs 2015 14:17 Yorumu Sil

Evet bir aktivite şart :)

Yanıtla
avatar