Neden Sürekli Aynı Tarz Siteler Açılıyor ?

18:26
site

Merhaba değerli okuyucularım. Bildiğiniz üzere sürekli yeni websiteleri açılıyor, kapanıyor. Artık kolay bir durum site açmak. Bilmeyen, öğrenmek isteyen veya bilen birisi çok kolaylıkla açar.

Asıl anlatmak istediğim şu. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama sürekli aynı tarzda aynı konularda siteler açılıyor. Yoğunluk teknoloji siteleri üzerine. Sizce neden ? Bence tek bildiğimiz veya bildiğimizi sandığımız şey teknoloji. Yada teknoloji çağında olduğumuz içinde olabilir. İnsanların düşüncesi teknolojinin sürekli geliştiği ve konu sıkıntısı yaşanmayacağı olabilir. Sürekli teknoloji gelişiyor ve yeni bilgiler ekleniyor. Fakat eski sitelerden dolayı yeni siteler rağbet görmüyor ve insan hayal kırıklığına uğruyor. Eğer benim düşündüğüm gibi düşünüyorsa insanlar şunu söylemek isterim. Hiçbir sitede konu sıkıntısı yaşanmaz bana göre. Bazı istisna siteler hariç. Konular tükenmez, sadece insan yazmaya üşendiği için ve içindeki heves bittiği için kendilerine uydurduğu bir palavra bana göre. Mesela kişisel blog, hiçbir zaman konu sıkıntısı çekilmeyecek bir site içeriğine sahip.

Şunu söylemek isterim. Klasik site içerikli siteler kurmak yerine daha farklı, daha iç açıcı, daha ilgi çekici site kurmak bana daha mantıklı geliyor. Tabi ilk başlarda her insan her site zor zamanlar geçirir. Gün geçtikçe bu zorluklarıda atlatır. Tabi '' sen neden açmıyorsun o zaman  '' diyebilirsin. Benim ilgi alanım teknoloji, yazılım, olabilir fakat ben insanlara kendi düşüncelerimi duygularımı aktarmak istediğim için kişisel blogu seçtim. Sadece bilgi değil, yardımda etmek istiyorum.

30 / 05 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »