Özgün Yazının Faydasını Görmeye Başladım !

22:40
abdullahdarcin

Başlığımda da açıkça belirttiğim gibi siteye özgün makale girmenin faydalarını birkez daha gördüm. Google'de siteme ait site bağlantılarım oluşmaya başladı. Google'da Abdullah Darçın olarak arattığımda fark ettim ki sitemde site bağlantıları oluşmuş. Bu bağlantıların siteye oldukça faydası olduğunu duymuştum.

Peki Bu Bağlantılar Neye Göre Oluşuyor ? 

Bu bağlantılar sitede en çok tıklananlara göre açığa çıkıyor. Bu bağlantılarında ziyaretçilere daha kolaylık oluyor. Sizlere de önerim bir site sahibiyseniz sakın ama sakın alıntı içerikler girmeyin.

12 / 05 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »

12 yorum

yorum Yaz
benimistanbul
Site Sahibi
18 Mayıs 2015 12:44 Yorumu Sil

özgün yazı herzamn önemlidir çünkü arama motorları belli yazıları karşılaştırır ve aynı olanlar içinden popüleri çok olan hiti yani siteyi önlere çıkarır diğerlerinide zamanla spam olarak gerilerde bırakır

Yanıtla
avatar
Perihan Demir
Site Sahibi
19 Mayıs 2015 00:07 Yorumu Sil

Aynen devam. Yanılgıya düşüpte sakın copy paste işine girme emek veren karşılığını alır merak etme.

Yanıtla
avatar
Abdullah Darçın
Site Sahibi
19 Mayıs 2015 00:10 Yorumu Sil

Tabikide devam. Güzel günler göreceğiz ^_^

Yanıtla
avatar
B.B
Site Sahibi
22 Mayıs 2015 20:51 Yorumu Sil

Google amcamızın zaten istediği özgünlük ve bunun yanında insanlara faydalı olmak. Sonrasında bir bakıyorsunuz ne seo çalışmasına gerek kalmış ne reklama, google almış hakettiğiniz ilk sıraya koymuş sitenin hiti uçmuş (creafe)

Yanıtla
avatar
Ebru
Site Sahibi
25 Mayıs 2015 13:46 Yorumu Sil

Özgün yazı olsun da ne olursa olsun :) Zaten kopyalamak bence daha zahmetli bir iş. Kopyalayıp düzeltme yapmaktansa kendim oturup 2 3 makale yazarım daha iyi. Başarılarınızın devamını dilerim

Yanıtla
avatar
Abdullah Darçın
Site Sahibi
25 Mayıs 2015 14:43 Yorumu Sil

Çok haklısınız. Teşekkür ederim :)

Yanıtla
avatar
En Kazançlı Yol
Site Sahibi
25 Mayıs 2015 21:43 Yorumu Sil

Özgün yazı yazmak sadece üst sıralara çıkmak için değil adsense kaydının onaylanması gibi bir çok konuda işe yarıyor. Şuan devam etmediğim bir blogum vardı. İlk açtıklarımdan 20 yazı girmiş ve bir kaç ay daha yazı yazmamıştım. Fakat özgün yazılar ve doğru konuları bulmam sayesinde hiç uğraşmadan bazı anahtar kelimelerde ilk sıraya ulaşmıştım. Ayrıca adsense üyeliğimde anında kabul edildi.

Yanıtla
avatar
Nilüfer Sipahi
Site Sahibi
25 Mayıs 2015 23:50 Yorumu Sil

özgün yazı yazmak google da ilk sayfaya çıkmak için yeterli değil belki başlığın özgün olmasından bahsediyor olabilirsin sevgili Abdullah, ayrıca aranan kelime hacmi ve rekabeti de unutmayalım

Yanıtla
avatar
Abdullah Darçın
Site Sahibi
26 Mayıs 2015 09:37 Yorumu Sil

Tabikide unutmam :) Rekabet konusunda dişli rakiplerim var. Fakat şuanlık aranan kelime hacmim orta seviyede. Yavaş yavaş yükselişe geçmeyi planlıyorum. Şuanlık zaten sitede makale yazma imkanı bulamıyorum. Malum önümde büyük bir sınav var. Yazın elimden geleni yapacağım :)

Yanıtla
avatar