Dizi Arıyorsanız Mutlaka Öneririm !

18:20
dizi

Merhaba arkadaşlar. Okullar bitti bazı arkadaşlar kafalarını dağıtmak amacıyla bir işle meşgul olmak isteyebilir. Kimileri dizi izler, kimileri oyun oynar, kimileri kitap okur. Bu böyle uzar gider.

Benim tercihim kitap okumak ve dizi izlemek. Tabi Türk dizilerini pek sevmediğim için tercih etmiyorum. Daha çok Amerikan dizileri ilgimi çekiyor. Tür olarak ise aksiyon, komedi, gerilim tercihimdir. Geçenlerde '' Sons of Anarchy '' adlı diziyi bitirdim. Bu kadar aksiyon yeter birazda komedi dizisi izleyeyim dedim. How I Meet Your Mother'dan sonra izlediğim ikinci komedi dizisi. How I Meet Your Mother ilk göz ağrım diyebilirim. İlklerin tadı başkadır.

Yaklaşık iki gün önce '' Two and a Half Man '' adlı diziye başladım. İlkte tereddüt ettim. Fakat iyi ki başladığımı söyleyebilirim. Dizi oldukça komedi. Eğlenmek, kahkaha atmak istiyorsanız mutlaka öneririm. Diziyi daha önce de çevremden  duymuştum. Sürekli beni teşvik etmişlerdi. Ben başlamak istemedim.

Ayrıca araya biraz aksiyon katalım derseniz Sons of Anarchy'i mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Bu dizi hiç bitmesin diyeceğiniz türden.

Bundan önce '' Fotoğraf Çekilirken Neden Kendimizi Beğenmeyiz '' adlı yazımı yazmıştım. Okumanızı rica eder ve öneririm.

29 / 06 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »