Kiwi Nedir ? Ne İşe Yarar ?

18:51
facebook

Merhaba arkadaşlar. İki gündür Facebook hesabıma sürekli Kiwi uygulamasının bildirimleri geliyor. Bende merak ettim nedir bu diye girdim uygulamaya. İlkte virüs olduğu endişesiyle çekine çekine araştırmaya başladım. Fakat şunu söyleyebilirim kesinlikle virüs değil.

Kiwi'den gelen isteği kabul edip Facebook ile bağlanıldığında, Kiwi kişi listenizdeki tüm kullanıcılara bildirim atıyor. Yani sizin kişi listenizdeki kullanıcılardan birisi bu şekilde giriş yaptıysa sizede bildirim geliyor. Listenizdeki her kullanıcı bu şekilde giriş yaptıkça size de sürekli bildirim gelmeye devam edecek bunu üzülerek hatırlatayım.

Kiwi'nin Amacı Ne ?

Nedir bu Kiwi. Ne işe yarar. Yoksa bu bildiğimiz meyve olan kivi mi ? Tamam tamam kötü bir espiriydi kabul ediyorum. Kiwi bir soru - cevap platformu. Zamanın popüleri olan Ask.fm gibi bir platform. 

facebook

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi size sorular sorulmuş. Sanırım bunlar hazır sorular. İsterseniz bu sorulara cevap verebilirsiniz. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızla karşılıklı sorular sorabilirsiniz. Kısacası insanlarla tanışma, kaynaşma ortamı gibi bir uygulama. Tabi soruları sorarken '' Anonim '' olarakta sorabilirsiniz. Yani kendinizi gizleyebilirsiniz. Bu özellik bazı kişilerin çok işine yarar gibi.

Ayrıca Kiwi kendine bir mobil uygulama yapmış. Hem IOS hemde Android platformlarında bulunuyor. İsteyenler Google Play'den veya App Store'den indirebilirler.

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »