Okuduğum Kitapların Listesi

19:55
kitaplık

Merhaba arkadaşlar. Bugün siteme yeni bir şey ekledim. Okuduğum kitapları sıraladım. Elbette şuana kadar çok az kitap okuduğum doğrudur fakat lise zamanı sona erdi ve yaz geldiği için kitap okuma alışkanlığı kazanmak istedim.

Bilindiği üzere kitap okumayı pek seven bir toplum değiliz. Sürekli bilgisayar başında sosyal ortamlarda boş vakitlerimizi harcarız. Bende dahilim bu saydıklarıma. Fakat biraz farklılık yaratmak istedim kendime. Şuan kendime birkaç kitap belirledim alacağım. Daha çok polisiye, gerilim, korku kitapları hoşuma gider. Biraz araştırma yaptım bu tür kitaplar için en iyi tavsiyeler Jean-Christophe Gragne, Stephen King, Tess Gerritsen ve daha niceleri. Bugün aldığım kitabın ismi '' Siyah Kan ''. Umarım hoşuma gider.

Okuduğum kitapların listesini anasayfanın sağ kısmında bulabilirsiniz. Resimde de gördüğünüz gibi

kitap

Yavaş yavaş o listeyi büyütmek istiyorum. Hedefim bu yaz içinde 10 - 15 kitap bitirmek.

Sizlere kitap önerisinde de bulunmak isterim. Mutlaka Ahmet Ümit'in Beyoğlu'nun En Güzel Abisi, İstanbul Hatırası, Sis ve Gece kitaplarını okumanız. Tabi ki listedeki her kitap benim önerimdir fakat Ahmet Ümit beni polisiye kitaplarını sevmeme yardımcı olan bir kişiliktir.

17 / 06 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »

2 yorum

yorum Yaz
Zuhal Dağlıca
Site Sahibi
17 Haziran 2015 21:52 Yorumu Sil

Kişisel bir blog için güzel bir uygulama hiç okuduğum kitapları bir liste haline getirmek aklıma gelmemişti doğrusu.

Yanıtla
avatar