Yazılarım E-Postanıza Gelsin

15:37
Merhaba arkadaşlar. Yazdığım yazılardan anında haberdar olmak isterseniz, beni e-posta yoluya takip edebilirsiniz. Sadece ben değil başka sevdiğiniz siteler varsa bu yolu kullanabilirsiniz. Tabi bu özelliği kullanıyorsa bunuda önceden söylemek isterim. Şimdi size sırasıyla resimli anlatım yapmak istiyorum.

İlk olarak anasayfamda bulunan '' Beni Email İle Takip Edin '' kısmına yazılarımın gelmesini istediğiniz maili yazın. Ben örnek amaçlı kendi mailimi yazdım.

mail

Ardından '' Submit '' butonuna tıklıyoruz. Hemen ardında küçük bir sekme açılacak ekranınızda. Burada sizin doğrulama yapmanızı isteyecek. 
mail

Bu kısımda kırmızı renkle yazılmış kelimeyi, aşağıdaki içi boş kutucuğa ( Complete Subsciption Request'in yanındaki kutucuk ) doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Yazdıktan hemen sonra '' Complete Subsciption Request '' butonuna basıp onaylıyoruz. 

Bu kısımdan sonra mailinize girip  gelen aktivasyon linkine tıklamalısınız. 

mail

Bu aşamayıda tamamladıktan sonra işimiz bitmiştir. Artık her yazdığım yazı size anında mail olarak gelecektir. Umarım bu durumdan hoşnut kalırsınız. Ayrıca bu özelliği kullanmanızı tavsiye ve rica ederim. Bu şekilde sizlere daha çabuk ulaşabilir, düşüncelerinizi öğrenebilirim. Bu arada resimli anlatmamın nedeni bazı kişiler için bu zor bir durum olabilir bazı kişiler için çocuk oyuncağı. Sizleri aşağılamak için değil sadece yardımcı olmak amacıyla resim ve küçük parantezler ekledim. Lütfen yanlış anlaşılmasın.

19 / 06 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »