Yeni Saatim Elime Geçti

19:26
casio

Merhaba arkadaşlar dün verdiğim sipariş elime bugün geçti. Uzun zamandır saat arayışı içerisindeydim. Sonunda bir karara vardım. Saat Casio'nun EFR 104BK-1AV modelidir.

Saatin özelliklerine gelecek olursam. Saat 100 metreye kadar su geçirmiyor. Kordonu ve gövdesi iyon kaplama, Mineral cam, en güzel ve önemli özelliği paslanmaz çelik, Saatte kronometre bulunmuyor fakat takvimi var. Saatin ekranı içerisindeki beyaz kısımlar fosforlu, geceleri oraları parlıyor bu sayede görünümü kolaylaşıyor.

Kendi değerlendirmemden bahsedeyim sizlere. Öncelikle su geçirmezlik özelliğini denedim. Suyun altında sürekli yıkadım hiçbir sıkıntı yaşamadım şuana kadar. Saat oldukça hafif kolda ağırlık yapıp insanı yormuyor. Renk olarak çoğu kıyafet üzerine uyumlu. Tek kötü yanı bir yere çarptığında saatte çizilmeler oluşuyor. Renginden dolayı bu çizilmeler çok kolay belli oluyor. Fakat normal bir durum bana göre siyah saatin zorlukları her zaman vardır. Birazda sizin dikkatinize bağlı tabi ki.

Saat alacak arkadaşlara kesinlikle öneririm. Saat uygun fiyat iyi performans kategorisinde. Benim için saat denilince aklıma direk Casio markası geliyor. Aldıkları paranın hakkını veriyor diyebilirim.

11 / 06 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »