Bonusbay Hakkında Bildiklerim

21:33
bonusbay

Merhaba arkadaşlar. Belki biliyorsunuzdur fakat ben yeni keşfettim. Oldukça işime yaradığını söyleyebilirim.

Oldukça fazla mağazayı içinde bulunduran bir site. '' Tabi ne şimdi bu ? '' diyeceksiniz. Hemen açıklayayım. Mesela bir mağazadan online yani internet üzerinden bir alışveriş yaptınız. Eğer Bonusbay sitesi aracılığıyla alımı gerçekleştirirseniz. Aldığınız miktarın yüzde birkaçını geri size bonus olarak ödüyorlar. Her mağazanın kendine belirlemiş olduğu bonus miktarı var. Mesela ben yakın zamanlarda Adil Işık mağazasından bir miktar alışveriş yaptım. Adil Işık'ın belirlediği bonus miktarı yüzde 4.5 . Örneğin 100 TL'lik bir alışverişinizin %4.5'unu alıyorlar ve hesabınıza ekliyorlar. Buda 4.5 TL etmekte. Sadece örnek vermek amacıyla dedim. Oldukça fazla mağaza barındıran bir site. Eğer internet üzerinden çok alışveriş yapan biriyseniz kesinlikle öneririm. Tek yapmanız gereken siteye üye olup alışveriş mağazası bulunan sekmeden '' Bonus Al '' sekmesine tıklayıp alışverişinizi ondan sonra yapmanız.

bonusbay


Hesabınıza bonuslarınız ekleniyor. Paraya çevrilme meselesi de mağazanın Bonusbay'e ödeme yapmasından sonra gerçekleşiyor. Bu ödemeler her mağaza için farklı. Mesela Adil Işık mağazası 9-10 hafta içinde bonusları ödüyormuş. Ben daha ödeme alamadım. Şuan sadece bonus olarak görünüyor.

Biriken Paramı Nasıl Çekebilirim ?

Biriken paralarınızı ister banka hesabınıza ister PayPal hesabınıza isterseniz de İninal Kart sahibi iseniz bu karta aktarabilirsiniz. Ben ödeme seçeneğini PayPal hesabıma yapılmasını istedim. Fakat daha para tam olmadığı için ödeme gerçekleştirilmiyor. Unutmadan söylemek istiyorum. Parayı çekebilmeniz için hesabınızda en az 30 TL olması gerekiyor. Daha az bir miktar çekilmiyor.

bonusbay

Daha önce Sosyal Medyanın Yeni Akımı adlı yazımı yazmıştım. Okumanızı önerir ve rica ederim.

13 / 07 / 2015

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »