Davetiye Burada - Düğün Nişan Sünnet Davetiyeleri ve Daha Fazlası

20:58
davetiyeciniz

Merhabalar. Bugün sizlere bir öneride bulunacağım. Çok sevdiğim, değer verdiğim bir tanıdığım için bu yazıyı yazıyorum.

Kendisi matbaa işiyle uğraşıyor. Düğün, nişan, sünnet davetiyeleri basıyor. Hem uygun, hem kaliteli bir seçenek. En iyi şekilde hizmet veriyorlar. Sizlere birkaç davetiye örneği göstermek istiyorum.

düğün nişan sünnet

düğün nişan sünnet

düğün nişan sünnet

Bunlar sadece binde birlik bir kısmı bile değil diyebilirim. Ellerinde binden fazla çeşit davetiye bulunmakta. İsteyenler için hemen konuyu uzatmadan nasıl ulaşabileceğinizi söyleyeyim. İki şekilde ulaşabilirsiniz. Whatsapp ve Instagram yolu ile. Çünkü kendilerine ait bir site adresleri bulunmuyor. Fakat öyle bir projemiz var. Yakın zamanda site adreslerini aktif etmeyi planlıyoruz. Şunu söylemek isterim konuyu değiştirmeden bu kesinlikle bir reklam değil. Sadece yardımcı olmak istiyorum.

Nasıl iletişime geçebilceğinizden bahsedeyim. Instagram hesabı üzerinden beğendiğiniz herhangi bir davetiyeyi seçiyoruz. Daha sonra aşağıda gördüğünüz gibi her davetiyenin bir kodu var. Bu kod ile kişiye ulaşıyoruz. Mesela aşağıdaki davetiyenin kodu 2629'dur. 

sünnet nişan düğün

Daha sonra size vereceğim telefon numarasıyla kişiye ulaşıp kodu ona ulaştırarak yardım istiyorsunuz, davetiye, sayı, fiyat hakkında bilgi alıyorsunuz.

Telefon numarası ise 0530 148 38 42 . Bu numaradan ister Whatsapp üzerinden, istersenizde normal arama ve mesajlaşma üzerinden iletişimi kurabilirsiniz. Ayrıca instagram adresleri de şu şekilde : https://www.instagram.com/davetiyecinizburda/  

Etrafımdaki birden fazla insana önerdim. Davetiye bastırdılar ve kalite, görüntü açısından onlardan yorum aldım gayet iyi olduğunu belirttiler. Hatta benim adımı iletirseniz sizlere yardımcı olabilirler.

Daha önce Raspberry Nedir ? adlı yazımı yazmıştım. Okumanızı öneririm.

03/03/2017

Benzer Yazılarım

Önceki Yazım
« Önceki Yazım
Sonraki Yazım
Sıradaki Yazım »